Vianočný stromček 3D
Overený zákazník
Pridané 11. 11. 2021
Venčeky prišli rýchlo a vyzerajú ako na obrázku, maximálna spokojnosť
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 10. 11. 2021
Pre:
Komunikácia, rýchlosť, doprava grátis.
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 03. 11. 2021
Krásne venčeky nám prišli Ďakujeme
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 18. 10. 2021
Rychle dodanie ... max spokojnost
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 18. 10. 2021
Pre:
Krásne stromčeky za super ceny
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 14. 10. 2021
rýchle dodanie, kvalita, veniec vyzerá ako živý, neopadáva
Pre:
rýchke dodanie
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 12. 10. 2021
Veľmi dobré
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 11. 10. 2021
Rýchle dodanie
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 03. 10. 2021
Pre:
Rýchle vybenie objednávky
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 25. 09. 2021
Tovar mi bol doručený na druhý pracovný deň po odoslaní objednávky, pekne zabalený, takže som s obchodom spokojná, aj napriek tomu, že fotky stromčeka sú trošku skreslené.
Objednávala som si vianočný stromček, ktorý bol zasnežený a podľa fotiek to vyzeralo tak, že aj šišky a ílexové plody budú niesť stopy zamrznutia. Po rozbalení som si nevšimla žiadnu zasneženú šišku ani ílexový plod. Ak tam nejaké sú, tak asi skryté niekde medzi vetvičkami, ale tie, čo som videla, zasnežené neboli.
V zásade mi to nejako neprekáža, pretože sa to aj tak po ozdobení akosi stratí, ale vzhľadom na to, že som sa rozhodovala medzi dvoma predajcami, ktorí mali podobný stromček v ponuke, a tento zvíťazil práve kvôli tomu, že aj tie šišky boli zasnežené, musela som to v hodnotení zmieniť.
Zasneženie stromčeka vyzerá byť urobené kvalitnejšie, zodpovedá fotografiám, a predajca má pekne opísané produkty na stránke a aj to ako vyberať vianočný stromček.
Objednávala som si vianočný stromček, ktorý bol zasnežený a podľa fotiek to vyzeralo tak, že aj šišky a ílexové plody budú niesť stopy zamrznutia. Po rozbalení som si nevšimla žiadnu zasneženú šišku ani ílexový plod. Ak tam nejaké sú, tak asi skryté niekde medzi vetvičkami, ale tie, čo som videla, zasnežené neboli.
V zásade mi to nejako neprekáža, pretože sa to aj tak po ozdobení akosi stratí, ale vzhľadom na to, že som sa rozhodovala medzi dvoma predajcami, ktorí mali podobný stromček v ponuke, a tento zvíťazil práve kvôli tomu, že aj tie šišky boli zasnežené, musela som to v hodnotení zmieniť.
Zasneženie stromčeka vyzerá byť urobené kvalitnejšie, zodpovedá fotografiám, a predajca má pekne opísané produkty na stránke a aj to ako vyberať vianočný stromček.
Pre:
rýchle dodanie
pekne opísané produkty
pekne opísané produkty
90 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 01. 09. 2021
Krásny tovar
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 13. 08. 2021
Z objednávky som bola sklamaná, nakoľko tovar, ktorý bolo možné zakúpiť - bolo ho možné vložiť do košíka, na sklade nebol.
10 %
Overený zákazník
Pridané 11. 08. 2021
Rýchle dodanie, kvalitný a krásny stromček. Ďakujem.
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 06. 03. 2021
Pre:
Maximalna spokojnosť
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie
Overený zákazník
Pridané 03. 01. 2021
Obchod prebehol na 100%. Rýchle dodanie tovaru. Som maximálne spokojná. Veniec krásny, ako živý.
100 %
dodacia lehota
kvalita dopravy
kvalita komunikácie








.png)

