Sezónu 2022 už doručujeme.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
8 hod. - 20 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. AKO STAVAŤ
STAVBA A ARANŽOVANIE VIANOČNÉHO STROMČEKA

Stavanie umelého vianočného stromčeka.

Každý umelý vianočný stromček kúpite rozobratý a zabalený v krabici. Všetky konáre a vetvičky sú od výroby v stiahnutom stave a po rozbalení sa treba pripraviť na časovo aj fyzicky náročnú prácu. Stromček by mala aranžovať len jedna osoba.

Postavenie stojana - ak máte kovový stojan treba ho roztiahnuť a spárovať dierky na skrutky a následne čiastočne našraubovať upevňovacie skrutky a následne umiestniť na miesto určené pre stromček. Pri plastovom stojane treba nasunúť nožičky na doraz a potom postaviť prvú časť stromčeka  na miesto určené pre stromček.

Postavenie základne - pri plastovým stojane máte automaticky doriešenú prvú časť stromčeky a pri kovovom stojane treba prvú časť na doraz zasunúť do stojana položeného na podlahe. Potom pritiahnete postupne rovnomerne upevňovacie skrutky,ktoré ste si pred tým čiastočne naviedli do závitu. Začnete s rozkladaním prvého radu a ostatné rady ostávajú stále v pôvodnej polohe.Vetvy postupne stiahnete a sami si určíte uhol pod akým budete vianočný stromček stavať.

Aranžovanie vetiev - prebieha striedavím rozťahovaním vetvičiek do strán a do hora. Časti stromčeka nasúvajte postupne až po dokončení predchádzajúcej časti.

Pri samo sklápacích stromčekoch po naaranžovaní vetiev treba tiež vetvy nasilu vytlačiť do vodorovnej polohy  čím rovnomerne rozložíte hustotu po celom stromčeku. Tento postup sa realizuje po dokončení poslednej časti ktorá nemá preklápacie vetvi a vytláčanie sa realizuje od posledného sklápacieho radu smerom dole až po predposledný rad.

Stromčeky sa aranžujú viacerými spôsobmi. HORIZONTÁLNE - DO HVIEZDY - DO SVIEČKY - NA PADÁKA. Aranžovanie vetiev - keď uvoľníte kompletný prvý rad vetiev do plánovanej polohy TIPY NA ARANŽOVANIE začnete postupne na každej vetve od stredu k sebe narovnávať, usmerňovať  a natáčať vetvičky do strán pod prirodzeným uhlom rastu vetvičiek a typu aranžovania ktorý ste si vybrali.Všetko treba robiť dôkladne a vetvu po vetve aby to bolo ako na našich fotkách alebo na našej predajni tak to musí robiť len jedna osoba aby boli všetky vetvy rovnaké v naplánovanom smere.Vetvy z ďalšieho radu umiestňujeme postupne do medzier vetiev predchádzajúceho radu.A takto postupne rad po rade, vetvičku po vetvičke , poschodie po poschodí precízne aranžujeme až po poslednú vetvičku a potom to ešte vizuálne skontrolujete a doladíte sklon, odstup , krytie priestoru a uhly vetvičiek až k úplnej dokonalosti.

 

 

 

Prečo výrobca uprednostňuje mix 3D ihličia a 2D ihličia?

 

ako postaviť vianočný stromček

stavba vianočneho stročeka

Blog o 3D stromčekoch.

Inštalácia stromčeka
17.09.2023
Inštalácia stromčeka
Z vlastnej skúsenosti viem aké je fyzicky náročné poriadne postaviť a nainštalovať naše stromčeky. Preto si prečítajte pár inštrukcií na uľahčenie prá... čítať celé

Majiteľ Webu

© 2000 Madona Rosa Company

Vianočné stromčeky umelé priamo od výrobcu.

Adresa

Kontakty

Kde nás nájdete

Predajňa 3D stromček

Bojnická cesta 41/B

PRIEVIDZA  97101

3D+2D strom 100% 3D

 

3D stromčeky
Logo
Richard Orémus
Richard
Richard
8 hod. - 20 hod.
Ochranná známka Madona Rosa © 1995
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk