Sezónu 2022 už doručujeme.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
8 hod. - 20 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. NÁVODY
  3. NAVIGACIA
Často kladené otázky

 

 Zľavy a ceny vianočných stromčekov.

Momentálne prebiehajúca mimosezónna  zľava z odporúčanej ceny. 

Informácie o stave objednávky ? Po Vašej objednávke vianočného stromčeka Vám príde automatická správa že objednávka prebehla. Po našom odkontrolovaní Vašej objednávky Vám príde naša odpoveď o prijatí objednávky a po odslaní vianočného stromčeka Vám príde sprava aj s číslom zásielky na možnosť sledovania zásielky.Kuriérska služba Vás tiež bude informovať formou SMS a emailom o doručení zásielky a kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať.

Kedy bude stromček doručovaný ?

Vianočné stromčeky a ostatné objednávky spravidla odosielame iheď v nasledujúci deň alebo pracovný deň a po odoslaní býva tovar doručený do 24 hodín. Samozrejme sa môžete s kuriérom dohodnúť na inom termíne a mieste doručenia alebo prevzatia tovar je potrebné prevziať do 14 dní po ohlásení.

Je možné si kúpiť, vyzdvihnúť alebo pozrieť vianočný stromček osobne ?

Vianočný stromček si môžete vyzdvihnúť aj osobne na našej predajni v Prievidzi ale nakoľko v ponuke máme viacej vianočných stromčekov ako sme schopný na predajni vyložiť ,treba Nás kontaktovať 0905276211 či je stromček o ktorý máte záujem aj na pozretie. Eshopová cena je garantovaná pri vyzdvihnutí len pri prevzatí konkrétneho stromčeka z Vašej objednávky.

Treba na kúpu tovaru registráciu ?

Na kúpu stromčeka alebo iného tovaru nie je potrebná registrácie do eshopu ale registrácia Vám ponúka lepší prehlad o stave Vašej objednávky, sezónne zľavy a informácie o nových produktoch.

Ako je zabalený vianočný stromček ? Všetky umelé vianočné stromčeky sú dodávané a prepravované v kartónovom obale o rozmeroch cca 30x35x120 cm.Všetky informácie o každom stromčeku sú individuálne riešené v popisoch produktu.Nejde o prepravnú krabicu a preto sa snažte krabicu pri otváraní nepoškodiť aby ste si vedeli po Vianociach stromček uskladniť.Prepravné pásky na krabici neodstraňujte, krabice sa otváraju z vrchu.

Je stojan súčasťou vianočného stromčeka ?

Každý umelý vianočný stromček má pribalený stojan v demontovanom stave, ktorý si treba ako prvý pred stavaním stromčeka pripraviť.Na niektorých stromčekoch máme vyobrazený plastový stojan ale treba sledovať v popisoch produktoch aký stojan je dodávaný, nakoľko na fotkách su stromčeky s výškou 220 cm a bežne majú kovový stojan ale menšie stromčeky sú dodávané s plastovým stojanom.

Prečo môj stromček nieje ako na vašej fotke?

Aby aj Váš stromček vyzeral ako Náš je potrebne dodržať správny postup pri stavbe a naaranžovaní stromčeka. Všetko sa podrobne dozviete na Našej stranke na hornej lište. Fotky však čiastočne skerslujú ako farbu tak aj proporcie, čo je zapríčinené aj nadstavením farieb vo vašom počitači alebo mobile a hlavne zobrazovacími možnsťami vášej obrazovky.

Ako postaviť vianočný stromček?

Všetky potrebné  informácie o stavaní a aranžovaní vianočného stromčeka nájdete na NAŠOM BLOGU.

Alebo v NÁVODOCH.   a aj v sekscii AKO STAVAŤ.

Do kedy je akcia na viančné stromčeky ?

Mimosezónna akcia trvá do  30 novembra kedy uzatvárame posledné objednávky u výrobcu a stromček objednané pred akciou doručujeme ešte pred sezónou v garantovanej cene. Prvé stromček dostaneme koncom mája ktoré vieme doručiť už aj po tomto termíne.

Aký je rozdiel medzi 2D, 3D a full 3D ihličím?

Klasické vianočné stromčeky s 2D ihličia sú vyrobené z  PVC fólii požadovaných dĺžok,hustôt a tvaru. Umelé vianočné stromčeky s mäkkým 3D ihličím, majú navyše viditeľné konce svojho ihličia zhotovené z kvalitných PE materiálov, ktoré sa odlievajú do foriem a vznikajú tak celej časti vetvičiek. V stredovej časti stromčekov sa nachádza klasické ihličie z PVC. Vianočné stromčeky s označením "full 3D sú celé kompletne z PE materiálov.

Do kedy je možné si objednať vianočný stromček?

Posledný deň, kedy je možné si objednať stromček je 21. 12. 2022.

Ako mám postupovať, ak chcem urobiť zmenu svojej objednávky?

Úprava objednávky je samozrejme možné zrealizovať a to elektronicky alebo telefonicky 0905276211.

Ako prebiehajú reklamácie.

Reklamácie ktoré sa daju riešiť ihned ako napríklad chýbajúci stojan riešime okamžite.Preto odporúčame stromček skontrolovať v dostatočnom predstihu aby sme reklamácie dokázali riešiť do vianočných dní.Viac píšeme v PODMIENKACH.

Vrátenie - Výmena tovaru.

Samozrejme sa občas stane že chcete stromček vrátiť alebo vymeniť za väčší/iný/ a možete tak urobiť v písomnej forme cez zrealizovanú objednávku alebo kontaktny formular v KONTAKT či telefonicky 0905276211. Ak ste stromček kúpily pred sezónou tak umožnujem výmenu aj cez Vianoce.

Majiteľ Webu

© 2000 Madona Rosa Company

Vianočné stromčeky umelé priamo od výrobcu.

Adresa

Kontakty

Kde nás nájdete

Predajňa 3D stromček

Bojnická cesta 43/A

PRIEVIDZA  97101

3D+2D strom 100% 3D

 

3D stromčeky
Logo
Richard Orémus
Richard
Richard
8 hod. - 20 hod.
Ochranná známka Madona Rosa © 1995
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk